Připomínka Rychnovských pouťí

Obec Rychnov na Moravě Vás srdečně zve na akci nazvanou Připomínka Rychnovských poutí. Tato akce je dvoudenní, začíná v sobotu 19. září svěcením obecního znaku ZBIGNIEWEM CZENDLIKEM, poté vystoupí imitátor VÁCLAV FALTUS a iluzionista ALEŠ KREJČÍ s pořadem "S HUMOREM NA JEDNIČKU". Od 20:30 bude podium patřit rockové skupině KREYN.
Akce bude pokračovat v neděli 20. září, kdy v 9:30 bude Česko-Německá mše v kostele Sv. Mikuláše, 10:30 posvěcení pamětní desky Jakoba Franze u kostela Sv. Mikuláš, následně bude možnost navštívit poutní místo Mariánská studánka. Ve 13:00 hodin program pokračuje svěcením obecní vlajky a koncertem hudebníků VERNUM pod vedením Ondřeje Tajovského. Po celou dobu duchovního programu bude na návsi pouťový jarmark s možností zakoupení rukodělných a řemeslných výrobků a pouťové atrakce pro děti. 

Obecní  úřad v Rychnově na Moravě ve spolupráci s HISTORICKOU MINCOVNOU v Jablonci, vydávají pamětní minci u příležitosti výročí obce, která se bude i přímo razit na oslavách obce v různých barevných provedeních.
Lze si předem objednat tuto minci např. v dárkové trojkombinaci mincí (měď,mosaz,alpaka)- 510,- i ve stříbrném provedení ( i zlatém) v luxusní krabičce - cena stříbrné  750,- 
Nashledanou na oslavách obce se těší pořadatelé i Historická Mincovna

Datum: 
Sobota, 19. Září 2015 - 18:30 to Neděle, 20. Září 2015 - 16:00
Místo konání: