Koupaliště v Rychnově na Moravě

Otevírání koupaliště a vítání prázdnin

OTEVÍRÁNÍ KOUPALIŠTĚ A VÍTÁNÍ PRÁZDNIN - největší akce tohoto roku, kterou pořádá obec Rychnov na Moravě se koná v termínu 1. -2. července 2017 na místním koupališti. Začínáme v sobotu 1.

Datum: 
Sobota, 1. Červenec 2017 - 14:00 to Neděle, 2. Červenec 2017 - 17:00

Rychnovská tlapka

Túra se psy, nebo také dogtrekkingová túra je orientační pochod se psem/psy. 

Datum: 
Neděle, 21. Květen 2017 - 9:00

Kiosek na koupališti - sezona 2016

Na víkend meteorologové předpovídají tropické teploty. Koupaliště je napuštěné, nic tedy nebrání tomu, abychom odstartovali tuto koupací sezónu. Kiosek s občerstvením bude otevřen v sobotu a v neděli v době od 11:00 do 20:00 hodin. K dispozici bude i půjčovna sportovního vybavení.
Novinkami v naší nabídce jsou LEDOVÁ TŘÍŠŤ a PIZZA GIOVANNI.
Oficiálně bude koupací sezona zahájena akcí OTEVÍRÁNÍ KOUPALIŠTĚ A VÍTÁNÍ PRÁZDNIN. Od 2. července tedy pojedeme za příznivého počasí každý den v době od 11:00 do 20:00 hodin.
Věříme že letošní sezona bude stejně vydařená jako ta loňská a že budete náš areál rádi navštěvovat. Těšíme se na Vás ;-)

Den dětí 2016

4. června 2016 pořádal Sbor Dobrovolných Hasičů ve spolupráci s obcí DEN DĚTÍ. Pro děti byly připraveny poutavé soutěže nejenom s hasičskou tématikou. Soutěže uváděl starosta obce Milan Hána. Celé odpoledne a večer hudebně doprovázel DJ ŽUŽU. Pro zúčastněné SDH připravil bohaté občerstvení. Jako zlatý hřeb odpoledne byla pro děti připravená pěna. Celá akce byla velmi příjemná, užili si jí děti i dospělí. 

Brigáda na koupališti

Obec Rychnov na Moravě přijme brigádnici/brigádníka na obsluhu kiosku na koupališti v měsíci červnu, v případě potřeby i červenci a srpnu. Počet pracovních dní závisí na počasí. Více informací na tel. čísle 774 85 22 85

Rychnovský šlapák

Obec Rychnov na Moravě Vás srdečně zve na XV. ročník Rychnovského šlapáku, který se bude konat v sobotu 14. května 2016.

Datum: 
Sobota, 14. Květen 2016 - 9:00

Rychnovská tlapka

Túra se psy, nebo také dogtrekkingová túra je orientační pochod se psem/psy. 

Datum: 
Neděle, 15. Květen 2016 - 9:00

Otevírání koupaliště a vítání prázdnin

OTEVÍRÁNÍ KOUPALIŠTĚ A VÍTÁNÍ PRÁZDNIN - největší akce tohoto roku, kterou pořádá obec Rychnov na Moravě se koná v termínu 2. -3. července 2016 na místním koupališti. Začínáme v sobotu 2. července ve 14:00 hodin, kdy proběhne zahájení a poté registrace dětí do soutěží, které budou probíhat v době 14:30 - 18:00 hodin. Pro děti i dospělé budou k dispozici cyklokuriozity, malování na obličej a airbrush, stánek ELEKTROWIN a jízdy na koních. V 18:30 proběhne vyhodnocení soutěží a ve 20:00 hodin začíná večerní zábava s rockovou kapelou METAXA. 

Datum: 
Sobota, 2. Červenec 2016 - 13:00 to Neděle, 3. Červenec 2016 - 17:00

Připomínka Rychnovských pouťí - sobota

19. - 20. září pořádala obec Rychnov na Moravě akci nazvanou Připomínka Rychnovských poutí. V sobotu 19. září byl program večerní. Pozvání přijal Zbigniew Czendlik, který společně se starostou obce Milanem Hánou pokřtil obecní znak. Dále příchozí pobavil imitátor Václav Faltus, jehož vystoupení doplňoval iluzionista Aleš Krejčí. Poté podium patřilo rockové skupině KREYN a parket tanečníkům a tanečnicím.  

Letní sezóna koupaliště 2015 ukončena

Pouťovou zábavou v sobotu 19. září byla ukončena letní sezóna na místním koupališti. Co se týká návštěvnosti, byla to sezóna velmi vydařená. Děkujeme všem návštěvníkům za přízeň a budeme se těšit na další sezónu. 
Pokud bude zima mrazivá, budete moci areál v zimních měsících využít na bruslení, popřípadě lední hokej.  

Připomínka Rychnovských pouťí

Obec Rychnov na Moravě Vás srdečně zve na akci nazvanou Připomínka Rychnovských poutí. Tato akce je dvoudenní, začíná v sobotu 19. září svěcením obecního znaku ZBIGNIEWEM CZENDLIKEM, poté vystoupí imitátor VÁCLAV FALTUS a iluzionista ALEŠ KREJČÍ s pořadem "S HUMOREM NA JEDNIČKU".

Datum: 
Sobota, 19. Září 2015 - 18:30 to Neděle, 20. Září 2015 - 16:00

Ukončení prázdnin 2015

Poslední prázdninový víkend počasím vůbec nenasvědčoval konec srpna, i přes to čas neúprosně letí a my jsme se chtě nechtě loučili s prázdninami. K této příležitosti obec připravila tradiční akci - UKONČENÍ PRÁZDNIN. Děti si mohly zasoutěžit a vyhrát spoustu bonbónů a pěkné ceny. Večer se konalo promítání filmů se školní tématikou. 

Změna otevírací doby v kiosku na koupališti

Informujeme návštěvníky areálu koupaliště, že od 2. září bude otevírací doba kiosku následující: 
Po - Pá: 15:00 - 19:00 hodin
So, Ne:  13:00 - 19:00 hodin 
Aquazorbing bude k dispozici o sobotách a nedělích v době provozu kiosku.
V případě nepříznivého počasí bude kiosek uzavřen.
Aktuální informace o areálu koupaliště můžete sledovat také na facebookových stránkách zde.  

Ukončení prázdnin

Obec Rychnov na Moravě Vás srdečně zve na UKONČENÍ PRÁZDNIN, které se koná v sobotu 29. srpna 2015 od 14 hodin na místním koupališti. Připraveny budou soutěže pro děti, aquazorbing zdarma, maxi trampolína a večer LETNÍ KINO. Pestré občerstvení je zajištěno. 

Datum: 
Sobota, 29. Srpen 2015 - 14:00

Otevírání koupaliště a vítání prázdnin 2015

Poslední víkend školního roku patřil tradičně OTEVÍRÁNÍ KOUPALIŠTĚ A VÍTÁNÍ PRÁZDNIN. Ve 13:00 hodin zahájily akci MAŽORETKY z Lanškrouna, ve 14:00 tančila zumbu LUCIE TVRDOŇOVÁ se svými svěřenkyněmi, později i s publikem a od 15:00 do 17:00 hodin vystupovala historická skupina PERNŠTEJNI. Celé odpoledne bylo doplněno soutěžemi pro děti a malováním na obličej. Děti si mohly také vyzkoušet jízdu na simulátoru traktoru, který měla obec zapůjčen od ZOD Žichlínek. Děti ze ZŠ TŘEBAŘOV předvedly pásmo poutavých vystoupení, které secvičily prostřednictvím školní akademie.

Koupaliště na facebooku

Vážení návštěvníci, dění na koupališti můžete sledovat i na facebooku. Přidejte své komentáře nebo jen označte stránku Koupaliště Rychnov na Moravě.
Snažíme se dělat vše pro pohodlí našich návštěvníků.

Aquazorbing

Vážení návštěvníci Rychnovského koupaliště. Ode dneška máte možnost si vyzkoušet vodní atrakci AQUAZORBING. Tato atrakce se zpoplatněna symbolickými 10,-Kč/5minut. Bude k dispozici stejnou provozní dobu jako kiosek koupaliště, což je každý den od 11:00 do 20:00 hodin. V případě nepříznivého počasí bude provoz omezen. Lístek na tuto atrakci si zakoupíte v kiosku. 

Oslava 650. let od první písemné zmínky o obci, setkání rodáků

Obec Rychnov na Moravě uspořádala velkolepou kulturní akci, která se konala k příležitosti oslav 650. let od první písemné zmínky o obci. Tato akce se uskutečnila v sobotu 13. června na místním koupališti. Tato akce byla zahájena bubenickou show seskupení ORdrums ze ZUŠ Lanškroun, poté vystupovalo další seskupení tentokrát hrající na žesťové nástroje, BRASS COMPANY také ze ZUŠ Lanškroun. Další vystoupení patřilo taneční skupině Heleny Galové - Trojákové, jednalo se o dětskou skupinu KOČKY, dámskou skupinu KECKY a ALEGRIE.

Zahájení provozu kiosku na koupališti

Informujeme občany i ostatní návštěvníky místního koupaliště, že v pátek 5. června 2015 byl zahájen provoz kiosku s občerstvením. Oficiální zahájení sezóny je připraveno tradičně na poslednín červnový víkend, tj, na sobotu 27. června, ale nic Vám nebrání navštívit areál koupaliště a využívat jej na odpočinek i relaxaci již nyní. 

Zamykání koupaliště 2014

V sobotu 4. října pořádalo Sdružení Přátel Rychnova akci nazvanou ZAMYKÁNÍ KOUPALIŠTĚ. Vystoupil zde Matěj Kodeš - světově známý bublinář, který předvedl úchvatnou show. Následovalo symbolické zamčení koupaliště v podání starosty obce, Milana Hány, který poděkoval všem návštěvníkům koupaliště i těm, kteří se jakkoliv podíleli na jeho údržbě a provozu. Během odpoledne se také soutěžilo a tančilo. Po setmění oblohu rozzářil ohňostroj. 

Stránky